HLAS ...
To je slyšet pravé tóny svého bytí …
otevírat bránu své inspiraci, tvořivosti,
síle a svému vlastnímu výrazu.

VÝUKA HRY NA KLAVÍR

Cena zahrnuje:

  • vyučovací lekci 45 minut

  • noty, texty a další materiály potřebné pro výuku

  • po každé lekci zasílám videa, případně instruktivní nahrávky pořízené při lekci

  • součástí výuky jsou i základy hudební teorie

Cena výuky hry na klavír:

45 minut - 350 Kč

Výuka probíhá online živě
(přes aplikaci ZOOM) nebo
presenčně (Ústí nad Orlicí a okolí)

Váš přístup je profesionální, lidský, vyrovnaný a příjemný. Jinak, byl to totální očistec. Objevení těžiště vlastní osobnosti hlasem. Úplně mě to fyzicky zklidnilo. Mohly by z toho být účelové meditace. Terapie vlastním hlasem.:)) Budu na tom pracovat a určitě se vám ozvu a zeptám se ženy,  jestli to nechce zkusit taky, pokud budete mít čas. Díky. Máte to u mě.
Adam Doležel
… náš společný čas, to, jak mě provázíš, je pro mě hodně hluboké. Vůbec to pro mě není jen o zpívání, má to obrovský přesah do mého nitra. Děkuji za to!
Petra Ďurkove
… moc děkuji za popsaná cvičení. Budou se hodit. Většinu z toho jsem už zapomněla 🙂 Nejvíce mi utkvěl, a procvičuji, ten smích - hluboký od bránice. Taky medvěd a taky to mluvení směrem dopředu, ale nedělám gesto, jak píšete - přidám ho.  Jinak mi po tom našem setkání a práci a cvičení bylo moc dobře! Cítila jsem se taková jasně spojená se sebou. Už vím, jaký je to rozdíl. Hned v pátek jsem to trénovala při procházce na louce - smích a medvěda. Pomohlo mi to ze sebe něco konkrétního nepříjemného setřást a více se na sebe zase naladit.
Andrea Tainerová

„Hlas je jedním z nejmocnějších nástrojů, které máme k dispozici. Pokud využíváme správně své nástroje, dosahujeme optimálních výsledků.“